Anketa

Kam na dovolenku?

 

PartneriHome

Vyhľadávanie

dátum

Štvrtok, 24. Spetember 2020

Dnes má meniny Ľuboš
Zajtra má meniny Vladislav
O televízii východ
TELEVÍZIA VÝCHOD je nezávislá, súkromná a zároveň prvá regionálna televízia, vysielajúca súčasne v košickom a prešovskom kraji. Na východnom Slovensku začala vysielať 1. 6. 2007. Náročným divákom TELEVÍZIA VÝCHOD ponúka 24 hodín denne profesionálne spracované programy s dôrazom na dokumentárnu tvorbu a prezentáciu osobností regiónu. Relácie sú zabalené v atraktívnom šate s modernou grafikou s rôznym zameraním podľa záľub a veku divákov vrátane krajského spravodajstva.


TELEVÍZIA VÝCHOD v súčasnosti vysiela pre stovky tisíc divákov východného Slovenska prostredníctvom káblových rozvodov, systémom MMDS a IPTV v spádových oblastiach pokrytím miest Košice, Michalovce, Humenné, Trebišov, Vranov nad Topľou, Snina, Sečovce, Sobrance, Veľké Kapušany, Medzilaborce a Stropkov. Systémom MMDS zároveň pokrýva okresy miest Košice, Michalovce, Trebišov a Sobrance.


TELEVÍZIA VÝCHOD si vďaka regionálnemu charakteru vysielania, pestrej programovej štruktúre, profesionálnemu prevedeniu, masívnemu pokrytiu s vysokou sledovanosťou získava rešpektované postavenie a stáva sa neoddeliteľnou súčasťou mediálneho prostredia na Slovensku.